Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyНед Яну 11 2009, 16:41

Като някой ,който отдавна поддържа Наруто форуми ,и форуми въобще ,ще ви отправя няколко забележки. bigwink
Бих ви предложила и препоръчала да намалите иконите за темите,защото ви разширяват нереално много страницата,а и Наруто не е равно на Акатски ,провайте с нещо по-общо.
Би било добре и ако сложите ограничения за сигнатурите ,тъй като отново страницата се разширява ,което не е приятно - едно за цялостен вид на един добре оформен форум,второ за самите юзъри.
Също така ,си изработете ваш банер ,защото ми се струва ,че този принадлежи на друг Наруто сайт ,а и не се връзва с по-дарк визията на форума.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyНед Яну 11 2009, 17:29

Значи доколкото видях няколко човека недоволстват,че форума запада..Предполагам 90% от хората в този форум имат поне по 1 РПГ(аз лично имам 4-5 xD)...Всеки си прави негово,за да може да е с уж най-силния герой,защото ако не е най-силния няма как просто...Във всеки форум отделно и админите си осложняват проблема със западането като правят тема "Връзки"...Напълно безсмислена за мен.Всеки като си направи поства едно коментарче регват се същите хора само че ще се избият за най-силните герои.Със времето форума в който преди се играло запада напълно и няма никаква редовност..Това се случва със следващия и следващия.и следващия и .т.н. НЯМА СМИСЪЛ!КАТО НЕ ИСКАТЕ ГЕРОЯ ВИ ДА Е СЛАБ ЗАЩО СЕ РЕГИСТРИРАТЕ В ТОЗИ ФОРУМ КАТО ВИ ГО НЯМА ПРИМЕРНО ЛЮБИМИЯ ГЕРОЙ?Това което написах по-горе го знам от личен опит... :хих:
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара
Акацки
Акацки
Учиха Мадара


Брой мнения : 594
Registration date : 01.01.2009

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyНед Яну 11 2009, 17:34

Подкрепям ти мнението и ще махна темата връзки .. PuniScH
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuuden-rpg.forumotion.net
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПон Яну 12 2009, 18:45

1.Ето поредната грешка на форума...Значи предлагам да се сложат ограничения на подписите,защото да вземен например подписите на Шикамару и Саске ...Толкова са големи и разширяват страницата много и като пуснат постове в 1 тема ми се схваща ръката от мърдане на скрола.Аз казвам да си намалят картините на резолюция примерно 250х250 защото става УЖАСНО РАЗТЕГЛЕНО И ГРОЗНО !

2.Също така и да няма 150000 клипа в един подпис...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПон Яну 12 2009, 18:59

Охо а на n0w_0r_n3v3r виждал ли си го колко е далго!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Яну 13 2009, 19:58

Немога да разбера защо членове на Акатски си правят къщи в Коноха(а и се съвкупляват с тях..мо това е приемливо lol! )Не трябва ли да са врагове ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:29

Би трябвало ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:30

Прав е наистина акацки да е в коноха или пък в суна ка стаа така ....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:31

Трябва да направите тема : СКРИВАЛИЩЕТО НА АКАЦКИ
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:32

По тая логика:Хаку кво прайш в коноха? shocked
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:33

вярно емм ок които от акацки иска в коноха да започяда готово...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:35

ХаХ...
Добре е ти ме разби!
Абе има лиз анчение те акацки си се разхождат в Коноха...Абе карай ся все пак не сме в анимето lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:36

Да може да се си хвана гадже от акацки кои знае например Конан 397158 ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:38

ХАХ

Ми може е ми например някакъв дъртак да зарибяаа малко момиченце(не се обиждай Фу) xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:39

тои фугако е млад ве 20-25 годишен ве
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:40

мда бе мн млад,на картинката ен ми зиглежда ан толкова ама карай ся,да ен се заяждам...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:40

хахахаа xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:41

ама аз играя с него като млад не като е 40 годишна дядка разбираш ли
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyПет Яну 23 2009, 11:42

Хах няма такиа е,хуу и аз играя с Шика като голям и всички техники са ми ан макс добри! lol!
Върнете се в началото Go down
Геккоу Хаяте
Генин
Генин
Геккоу Хаяте


Брой мнения : 413
Age : 28
Location : In the middle of Nowhere.
Registration date : 25.01.2009

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Яну 27 2009, 19:36

Предлагам да има форум "Информация за клановете" или нещо такова във "Всичко за Наруто" (Като Саннин-ите например) и вътре да пишем информация за по-известните от клановете... :)
Върнете се в началото Go down
http://narutardsrpg.forumotion.net
Учиха Мадара
Акацки
Акацки
Учиха Мадара


Брой мнения : 594
Registration date : 01.01.2009

Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 EmptyВто Яну 27 2009, 19:39

Ще го направя но не веднага :Рр
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuuden-rpg.forumotion.net
Sponsored content





Предложения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: