Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата до Гробището

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyПон Яну 12 2009, 20:54

Шика каза:Аз тряаа изчезвам!-направи няколко сийла и изчезна

П>П.Чао :eageg:
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyПон Яну 12 2009, 22:32

Момичето тръгна с бавна крачка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:02

Неджи пристигна след което седна до гроба на баща си който бе мн близо до къщата и се натъжи..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:17

Сабрина пристигна и се отправи към един определен гроб , момичето постоя около минута там и сведе поглед.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:35

От лицето на неджи започнаха да падат сълзи който се запътиха към надгробната плоча..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:36

Сабрина го видя и понечи да каже нещо , но замълча.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:40

Момчето избърса сълзите си и извади кунай..След това прободе пръстът си и с кръвта направи върху гробът знакът на кланът"Хюга"След което каза:Благодаря ти татко..След тези думи каза:Знех че си тук и се обърна към сабрина..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:41

Момичето само го погледна и не знаеше как да реагира.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:44

Момчето само я гледаше защото незнаеше какво да каже..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:46

- Ам Неджи нормално е да се чувстваш тъжен.Аз пък съвсем нямам близки. - промълви плахо тя
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:48

Саске премина от тук, но реши да си почине малко xd той седна на една скала и се загледа в земята, като се замисли за нещо, като извади един кунай и си го забиваше в камъка...


Последната промяна е направена от Учиха Саске на Нед Яну 18 2009, 19:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:48

Благодаря за съчуствиео и съжелявам.След което той стана и се запъти към нея..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:50

Момичето го погледна и каза. - Мисля , че знам как се чувстваш.Колкото и странно да звучи
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:52

Ами защо да звучи странно след което той се усмихна леко..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:53

Саске се изправи, след което направи Чидори и разби скалата на песъчинки и си продължи по пътя
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 19:56

- Ами не знам. - усмихна се и тя. - Хм , честно казано докато не ви срещнах вас-моите приятели , винаги съм мислела , че приятелство не същуствува .Постоянно бях отчаяна и тъжна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 20:00

Ха ами честно казано аз бях самотен след смърта на баща ми,но когато ви намерих:Теб,какаши и шика.пРОСТО СЕ ЧУСТВАХ прероден след това момчето се усмихна..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 20:24

Асума дойде и се подпря на оградката на гробищата, извади и запали една цигара, след което започна да се оглежда.
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 20:30

- И аз се чувствам така. - усмихна се тя. - Искаш ли да се разходим някъде?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 20:32

Асума се сетил за нещо и тръгнал на някъде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 20:50

Може но къде.

ПП:Аз ставам..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 20:53

- Ами езерото.Или , офф ддз. - усмихна се тя

П.П.ББ. plache plache plache
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 21:39

Ами чудесна идея след което се усмихна..

ПП:Тука той брат ми беше на компа...
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 21:42

- Ок.Да тръгваме

П.П.Аха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 EmptyНед Яну 18 2009, 21:50

Ами добре и те тръгнаха..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата до Гробището - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата до Гробището   Къщата до Гробището - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата до Гробището
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» КъЩаТа На РоК ЛиЙ :Д
» Къщата на Сай
» Къщата На Гай
» Къщата на Канкуро
» Къщата на Изумо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: