Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировачно поле при Какаши

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 10:57

Какаши каза
-Сега ми я покажи !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:00

Изумо много бързо направи сийловете и каза * Earth Release: Earth Flow River *

И изведнъж една голяма кална река потопи няколко дървета.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:02

Какаши каза
-Браво ! ;]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:05

Изумо изключи шарингана си и каза:

-"Мерси, ще ида малко да си почина вече."

Изумо изчезна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:07

Какаши каза
-Добре и аз ! след което изчезна..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:28

Изуна дойде и зачака Какаши !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:30

Един клонинг на Какаши дойде и го попита
-Какво изкаш ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:33

Изуна се ухили и каза :
- Аз съм от Учиха ! Взеха ми само очите , ама сега пак имам ! За радост не са ми взели кекекейгенкая защото нам е истинския Шаринган ! Сега мога да имам Шаринган и на тези очи ! Само трябва да ги свържа с кекекейгенкая си !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:36

Какаши се засмя и каза на Изуна
-Това че си Учиха - няма спор...но неможе 2 обикновенни очи да станат очи шаринган ! Всички Учиха се раждат с шаринган..неможе на други очи да се появи шаринган - защото на Учиха очите са спецялни ! а тези са обикновенни ! Каза Какаши..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:38

Изуна каза :
- Може , може то - и започна да се хили !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:39

Какаши го погледна и каза
-И да може...ще се почне от 1 запетайка !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:43

- Знам какаши сенсей ! - каза Изуна . След това започна да прави ритлау напправи няколко знаци и завърши на Тигър и извика :
- Кекекейгенкай - и Изуна изпадна в транс и започна да търси във тялото си кекекейгенкая си ! След време той го намери и го свърза с очите си ! После излезе от транса и извика :
- Шаринган - и му се появи червено око с една запетайка !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:46

Какаши каза
-И се пак...ее по слабо от това ! и си дръпна бандата като неговото око беше със 3 запетайки и по тях имаше тънки реснички !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:49

изуна събра чакра в окото си свърза го с кекекейгенакая си и извика :
- Шаринган - и му се появи червено око с две запетайки . След това Той събра още чакра в окото си и извика :
- Шаринган - и му се появи червено око с две запетайки . И след това каза на Какаши :
- Такова око ли имате и вие с три запетайки и тънки реснички точно като моето !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:51

Какаши каза
-Моят Шарнган ми е от 12-13 годишен...това ме прави полувин Учиха !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:53

- Какаши сенсей ще ме обучавате ли като Изумо ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:55

Какаши попита
-На какво изкаш да те обучавам ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:56

-На ниндуцу ! И да копирам от вас както Изумо
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 11:59

Какаши въздъхна като каза
-Ти си Учиха...би трябвало да имаш огнена чакра...а щом си учиха значи огънят ти е лесен !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 12:03

- Ъъъ ... знам всички огнени техники даже съм измислил една ! Искам да ме научите на друг елемент техники !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 12:04

Какаши го погледна и каза
-Първо изкам да ми кажеж как мога да се сдобия с тсукойоми !!!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 12:05

- Като убиеш най - добрия си приятел ! Това изпит ли е ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 12:07

Какаши каза
-Мангикю е когато посегнеш на приятел ! а тсукойоми е по кекегенкай..но аз искам и тсукойоми !!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 12:08

- Такоусоми е част от кекекейгенкая на Учиха ! Аз имам такъв ! Поне така мисля ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 EmptyПон Яну 26 2009, 12:09

Какаши каза
-Така е..но и аз изкам тсукойоми..и немога да го имам gun_bandana
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировачно поле при Какаши   Тренировачно поле при Какаши - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировачно поле при Какаши
Върнете се в началото 
Страница 12 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Тренировачно поле на Джирая
» Тренировачно поле на Наруто
» Тренировачно поле на Анко
» Тренировачно поле на Team Storm
» Тренировачно поле на Учиха Саске

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: