Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Личната площадка на Изумо

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:43

...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:44

кими се появи и каза здрасти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:46

Изумо му отговори:

-"Здрасти."

След което започна да тренира тайджуцуто си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:47

кими каза може ли да ме нау4иш на 2 жутсота
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:49

Изумо продължаваше да прави движения и каза:

-"По късно, сега чакам Нагато."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:50

кими каза добре почвам сам сабра чакра направи сеаловете и извиак кавирими но жутсо тои почти успя
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:51

Изумо продължаваше да тренира Тайджуцу и ставаше все по бърз като си мислеше:

-"Някой ден ще стана добър колкото вие бяхте, Фугаку-сенсей!"
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ев   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:52

кими сабра чакра много чакра направи сеаловете и извика кавирими но жутсо и тои успя и каза фугако-сенсеи ли каза?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:53

Изумо продължаваше с движенията като увеличаваше бързината си и каза:

-"Да, това е идолът ми и загиналия ми сенсей."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:54

кими каза дам познавах го голям приятел от учиха нали
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:56

Изумо без да спира да прави движенията каза:

-"Да, той беше шефа на Конохската полиция и баща на Саске и Итачи."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 13:58

кими каза един пат се бихме аз му оставих белег а аз станах такъв какъвто сам мога да маниполирам всички кости
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:00

Изумо продължи с движенията си като беше станал доста бърз и каза:

-"Аз нямам кръвна линия като Шаринган, или специални сили или нещо такова, но имам едно нещо което ме извишава, и то е силата на волята!"

Изумо концетрира чакра в стапалото си и сабори едно дърво с ритник и продължи с движенията си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:02

кими каза хммм фугако поради каква причина е умрял
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:04

Изумо не спираше да прави тай техниките и каза:

-"Така и не разбрах със точност, но знам че е предал част от съзнанието си на Какаши."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:05

тои е предал техниките си на какаши но се е природил в някои
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:07

Изумо продължаваше и каза:

-"Жалко че един от последните и най великите Учиха трябваше да умира."

Изумо не беше дочул последните думи на Кимимару.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:08

кими му каза тои е жив
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:09

Изумо продължаваше и каза:

-"Нарочно ли ме дразниш, аз бях до гроба му, видях как заравят тялото му."

Изумо се замисли малко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:10

кими каза видяли сте това което тои искал да видите
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:12

Изумо направи задно салта стъпи на крака, след това седна на земята и целия облян в пот каза:

-"Едва ли ... сенсея ... е искал да го видим мъртав."

Изумо беше задъхан и говореше на прекъсване.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:15

Изумо каза:

-"Мечтата ми е да постигна неговата сила, а единствения начин по който това ще стане е ако владея шаринган, а вече измислих начин как това ще стане."

Изумо направи 2 сийла и изчезна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: re   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 14:34

кими се за4уди и изчезна
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 17:54

Изумо се появи и разствори земния свитък, прочете го подробно и започна с опитите:

1 опит- Изумо концентрира чакра в ръцете си, направи нужните 14 сийла и каза * Earth Release Barrier: Earth Prison Dome of Magnificent Nothingness * удари земята със ръцете си но нямаше ефект.

2 опит- Изумо концетрира повече чакра във върховете на пръстите си пак направи 14 сийла и каза * Earth Release Barrier: Earth Prison Dome of Magnificent Nothingness * този път по земята се офоримха символите на джуцуто но нямаше движение.

3 опит- Изумо се концентрира, затвори очи, направи сийловете и каза * Earth Release Barrier: Earth Prison Dome of Magnificent Nothingness * удари земята с ръце и този път се оформи чакрата но земята не се помръдна.

4 опит- Изумо направи същата преоцедура от 3-тия си опит и този път успя да повдигне и много здрава земна кора със чакрата си като офорими сферата, но тя се разпадна от само себе си.

5 опит- Изумо знаеше цаката за успеха и мина на процедурата от 4-ия си опит, този път успя да уформи стабилна сферична чакра обвита от почти непробиваема земя, и този път не се разпадна, Изумо я релийсна и седна да си почине малко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо EmptyНед Яну 25 2009, 18:04

Изумо завърза и прибра земния свитък, сега отвори водния свитък и подробно прочете описанието за * Water Release: Exploding Water Shockwave * след което започна с опитите:

1 опит- Изумо знаеше че тази техника изисква много чакра и до няколко пъти ще му свърши, затова внимаваше, направи 6 сийла и каза * Water Release: Exploding Water Shockwave *, но само изплю една струя вода.

2 опит- Съсредоточи чакрата си и като пак направи сийловете каза * Water Release: Exploding Water Shockwave * като този път изплю вода да наводни терена, но само с няколко сантиметра.

3 опит- Изумо пак направи нужните сийлове и каза * Water Release: Exploding Water Shockwave * този път изплю водата и наводни терана като го направи много дълбоко, и по точно 25 метра, но не можа да управлява водата.

4 опит- Изумо пак направи сийловете и каза * Water Release: Exploding Water Shockwave * но този път съсредоточи цялата си оставаща чакра във водата която изплю, той скочи и с ума си управляваше водата, под него се уформи една 15 метрова вълна и той стъпи на нея, обиколи района качен върху нея унощожавайки всичко по пътя си, това беше живо цунами, той направи въртеливо движение с ръце и се научи да прави много силни водовърежи във водата, той релийсна техниката и скочи на земята, легна направо на земята да си почине малко защото беше напълно изтощен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Личната площадка на Изумо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Личната площадка на Изумо   Личната площадка на Изумо Empty

Върнете се в началото Go down
 
Личната площадка на Изумо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Изумо Камизуки
» Къщата на Изумо
» Изумо срещу Шикамару(приятелска-до 20 хода)
» Тренировачната площадка на Гаара
» Тренирова4на площадка за Фугако У4иха

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: