Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:38

Хидан доиде видиа кои му е противника и си трагна! 597828_orig
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:39

П.П.Еее , уникално.Няма такава битка просто. hahah hahah hahah 765151 765151 765151
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:40

ПП:Това беше най великата битка досега xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:41

Какузу дойде и каза:

-"Hidan, how stupid can you get!?"

След което тръгна след него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:42

П.П Хидан..бате по тъп от тебе не съм виждал ;D
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:44

Кои от вас видиа колко 4овека се показаха от нищото да не сам луд да доида!
А да и Какузу ти си от мен стига си ме предавал!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:45

П.П абе казва ти истината бе..не те предава ;D
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:47

П.П Какаши аз пак по насран от теб не сам виждал shocked
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:48

офф горкият Хидан xhaahhax xhaahhax xhaahhax xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:48

П.П Защо не направим една битка Хидан мугъщи xhaahhax и без Какузо да ти помага ! за те видя тогава къде ще си дириш главата из гробовете !?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:51

П.П То аз ти знам всеки ход като те удариа клонинг и пишеш 4е си зад мен и ми режеш главата пални глупости!Да да Какузу идва 1на 5 дена аз като налегна 1 от вас циала Коноха ми ска4а!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:51

ПП: Ако се бихте в Коноха или в някое от другите места, щях да се намеся, но щом е официална битка, няма правя нищо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:52

П.П Ето..какузо каза че няма да се меша..сега сигурно вече те е страх !?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:53

П.П Аз знам 4е ниама да доиде нали е официален ма4!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:54

П.П Ае правиа нещо не виждано до сега вие ще разберете до 1мин!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:55

П.П. Да е сигурно lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:55

П.П Та...битка ще има ли .. ? или те е страх...признай си..и Какузо ти го каза - добре че е той да те спасява иначе главата ще ти виси някъде ! той ти го беше писал некъде !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:56

Еми ти ще ме нападнеш така4е Какузу знаеш каде сам кажи им!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:59

П.П Какузо..ти си развит и голям човек .. можеж да мислиш..така че набии в на Хидан празната кратуна малко мозък плс.. xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:59

ПП: няма смисъл да казвам, той си има шпиони на сякъде, но не е разумно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 22:59

Абе ти нарочно отиде там,защото знаеш че Какузу ще те спаси-той сам го каза(тоест ще се намеси)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 23:02

П.П Какузо,братле не ти ли писна да варвиш с тоя идиот !? xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 23:03

Айде братлета, аз ще изчезвам, че мноУ ми са пуши, след маЛко може пак да Дойда.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 23:03

Не просто за кеф!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши EmptyНед Яну 18 2009, 23:05

П.П Хидан..ще правя тема чу ли !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши   Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Хидан срещо Наруто
» Фугако срещо изуна
» Шикамару срещу Хидан
» Джирая vs. Какаши and Фугаку
» Битката на Гай срещу Какаши

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Битките с други играчи :: Битка с друг играч-
Идете на: