Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 кЪщиЧкатА нА ХиНатА

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:17

Започна да се чува https://www.youtube.com/watch?v=R-WSY14ifMM&feature=related а Какаши затвори очи и изчезна..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:17

П.П Ако биах тук щиах да напиша 4е на Хидан му пада 4енето!Ама таиа фред ли е !!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:19

П.П Това че в форума правим драма,в реалния живот сме гаджета с нея бе хиданчо бе lol! така че не се впрягай bigwink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:20

П.П Ами така кажете еи каде из4езна Киба?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:21

П.П Не го знам xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:22

ПП.. Ми не... не съм в ред... що проблем ли е тфа... Тфа съм си аз... знаете ли колко " много" ми пука кфо си мислите...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:24

П.П.Стига де не се впрягай!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:26

ПП. Просто ми е супер сдухано....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:27

П.П.Недей така!Успокой се! bigwink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:29

ПП. Как да се успокоя ... като досега баща ми ми четеше некфо супер шибано конско само за 1 късче хляб... и кат ме изнерви и го напсувах и слушам некфа шибана сдухваща песен.. абе... ваобще....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: re   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:30

ПП де е тос киба че сам му дигнал мерника още в началото ше му дупча гъза с кости
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:31

ПП. Нема да го пипаш момчето...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:32

ПП както ми е подписа е туи голямото ше му го надупча първо сакура искаше да сваля после искаше да ма убии ся ше му дупча газа
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:32

П.П.еее.ся подробности!(усещаш анмека нали?),а и азнм че говориш ан бат Кими!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:33

ПП аз ли сам много тъп или маи само аз не усещам намека
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:34

смисъл че и на мен Киба нещо ен ми харесва и... gun_bandana
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:34

П.П Аре тфа не е флууд темата !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:35

ПП. Нема да го пипаш момчето... кфо кат е мн отворен... ейй... много такива се срещат... свиквайте...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyНед Яну 25 2009, 22:40

П.П>не мога да свикна-това е питай гаджето си за характера ми!
аи спирамд а флуудя че...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyПон Яну 26 2009, 12:33

Хината си пусна песента на Akon - Lonely , легна и сълзи започнаха да се стичат по лицето и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyПон Яну 26 2009, 15:17

Какаши дойде като почука на вратата и беше скрил зад гърбът си 1 букет от червени рози..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyПон Яну 26 2009, 15:18

Хината стана , бързо спря музиката и отиде да отвори... като видя Какаши тя много се зарадва... но не го показваше... а само леко се усмихна и измърмори :
- Здрасти.... влизай....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyПон Яну 26 2009, 15:19

Какаши се усмихна и и подаде букетът с рози като каза
-Извинявай за вчера !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyПон Яну 26 2009, 15:21

Хината се усмихна и каза:
- Не... аз извинявай- като пое букетът с розите .. после отиде до Какаши, свали му маската и го целуна ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 EmptyПон Яну 26 2009, 15:23

Какаши също я целуна,и я прегърна..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кЪщиЧкатА нА ХиНатА   кЪщиЧкатА нА ХиНатА - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
кЪщиЧкатА нА ХиНатА
Върнете се в началото 
Страница 10 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» хИнаТа ...
» Хината Хюга
» Къщичката на Ний
» Къщичката на Ханаби
» Къщичката на Цунаде

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: