Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщичката на Цунаде

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 21:58

... Къщата на тсунаде беше голяма и хубава... Естествено се беше ухарчила доста за нея ... Но всяко нещо си има цена ... ^_^

Къщата :
Къщичката на Цунаде 633_1 ( може да ви се струва малко грозна ... но беше единствената хубава която успях да намеря... Друите бяха много по зле...)
На двора в една кулибка стоеше малко кутре ( естествено кученцето на Цунаде )
Кучето :
Къщичката на Цунаде Glitterfy141737855D32
След като Цунаде оправи обзъвеждането вътре взе кутрето и влезе вътре...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:02

Неджи мина покрай къщата и каза:Егати и двореца.сЛЕД което отиде и звънна..Той видя къчето и каза;Ела тука и я погали..

ПП:Пес хаха..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:09

Цунаде излезе и каза- еее пак ли си излезнала..!.. Извинете ме ...!.. а вие сте?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:11

Аз съм неджи и дойдох да видя на кого е тази прекрасна къща а и между другото имате много хубаво куче..Как се казва?След което неджи се усмихна и погали кучето..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:15

-Ами... още си няма име...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:17

А окс а иначе е много сладко..След което неджи се изправи и каза:И ти си красива като къщата и като кучето ти..Аве всичко тук е прекрасно..След това неджи се изчерви..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:19

Цунаде се засмя и каза- А... желаете ли да влезете?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyЧет Яну 15 2009, 22:22

Неджи се усмихна и каза;Ами може но може ли да не ми казвате на вие госпожице.След това неджи се усмихна и се зачерви малко,но го прикри..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:00

Цунаде се отдръпна от вратата и с жест на ръката поткани момчето да влезе
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:05

Неджи каза:Ами твоето име и се обърна към красивото момиче,а очите му светнаха..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:06

-...Казвам се Цунаде...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:08

Както казах аз се казвам Неджи и ми е много приятно да се запознаем..След което каза:А кучетоти е прекрасно и ти самата си много красива.А неджи само се изчерви и то доста..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:09

-Хахаха ... мерси ... а желаете ли нещо за пиене... ?....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:11

Не,но може ли да не ми говорите на вие защото честно да ви кажа ме дразни..След което неджи се огледа наоколо..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:12

-Ами...добре...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:13

Неджи каза:Може ли да седна?След което се усмихна..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:15

-Разбирасе че да.... Съжелявам... не съм свикнала с гости ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:16

Неджи се усмихна и каза:Ами аз не съм свикнал да гостувам,за което се извинявам че те притеснявам..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:20

Цунаде седна на едно кънапе и каза- Сигорен ли си че не искаш нещо?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:21

Да сигорен съм..Ако искаш по късно да излезем някъде?след това неджи се усмихна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:23

-Ами...може би
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:24

неджи се бе загледал и след секунди каза;А добре а имаш ли предпочитания?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:41

-Ами...не
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПет Яну 16 2009, 11:43

Ха и аз нямам никаква идея.След това неджи се засмя..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде EmptyПон Яну 19 2009, 21:18

Цунаде го погледна и каза- А... какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщичката на Цунаде Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщичката на Цунаде   Къщичката на Цунаде Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщичката на Цунаде
Върнете се в началото 
Страница 1 от 15Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Цунаде
» Къщичката на Ний
» Къщичката на Ханаби
» кЪщиЧкатА нА ХиНатА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: