Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещо което искате да ви се случи!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyВто Яну 06 2009, 21:22

............
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyВто Яну 06 2009, 23:22

Искам да се напия ноо яко (кат сега) и да забрая кой сам (кат сега) xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyСря Яну 07 2009, 12:18

искам сега даскалицата да ми се обади и да ми каже че сме във ваканция до другата зима. xhaahhax :йее:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyСря Яну 07 2009, 12:21

Искам да започна да си тряаскам главата в стената..ама не ми стиска :хих: :aaAA:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyСря Яну 07 2009, 12:22

Аз искам да се махна от този свяяяяяят! :хеадбанг: :хеадбанг: :хеадбанг: :хеадбанг:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyСря Яну 07 2009, 12:24

Стига де :sad:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyСря Яну 07 2009, 14:28

Искам да спечля 1 милион от няква лотария.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyЧет Яну 08 2009, 11:33

Искам да съм богата. :sfd: :sfd:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyЧет Яну 08 2009, 11:46

Пфуу аз искам да стана играч от Титулярният състава на Черноморец Буграс..
Върнете се в началото Go down
Сабрина
Чунин
Чунин
Сабрина


Брой мнения : 1182
Registration date : 03.01.2009

Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyПет Яну 09 2009, 00:55

Да се напуша и да се напия.Точно в такова настроение съм сега. :D :D :D
Върнете се в началото Go down
Хиаши Хюга
Генин
Генин
Хиаши Хюга


Брой мнения : 162
Registration date : 04.01.2009

Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! EmptyПет Яну 09 2009, 13:17

Искам да съм цар на планетата.Кат искам шоколад ще ям шоколад и така нататък. :wwer: :yeaaah: :hfgS:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещо което искате да ви се случи! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо което искате да ви се случи!   Нещо което искате да ви се случи! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нещо което искате да ви се случи!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Предположи нещо за човека след теб
» Искате ли да има Survivor
» Шамар, Целуфка, Секс , или Бира Искате да правите с човека преди вас?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: