Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво мислите за човека на вас?

Go down 
+3
Деидара
Сабрина
Учиха Мадара
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyПон Яну 19 2009, 15:06

Гошо пича lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyПон Яну 19 2009, 15:08

какаши раикирито
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyПон Яну 19 2009, 15:27

печен като всички останали в този форум
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyПон Яну 19 2009, 15:28

пи4ка lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyПон Яну 19 2009, 17:24

от де да знам предполагам супер и нагъл пич.Шега пич.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyПон Яну 19 2009, 18:43

хехе пич е
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 20:55

Маняк..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:16

Все още нямам изградено мнение, нов е, ама с времето ще видим. Какво мислите за човека на вас? - Page 4 60300
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:18

Емммм нищо лошо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:48

пич
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:53

мрънкало xhaahhax
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:55

още по голямо мрънкало
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:55

джинджурики от Наруто
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:57

Оро4имару
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 21:59

Джирая дъртака
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyВто Яну 20 2009, 22:01

Джирая е стар ама е як нали бре a078
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyСря Яну 21 2009, 12:52

Обито е готин lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 16:40

Изобщо не те знам тебе :Д..Не че мен някой ме знае.... xhaahhax Какво мислите за човека на вас? - Page 4 900142
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 16:44

начи ти си малко тъп и малко пич.Но повече пич.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 16:45

(това не се счита за отговор)
Тъп ? Бих казал,че е така,ако не ми го каже човек с 4 години по-малък от мен lol! ...Иначе това си е тфое мнение
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 16:48

не съм с 4 години по малък от теб просто в наруто палъра казах че съм на 9 ма не съм.На 16 съм.Просто исках да стана най мъничък да видя как ще реагирате.И се фанахте разбира се.

А и това беше шега.Само дет ми говориш на ве ама карай пич.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 16:53

А пък аз съм на 34
16 годишен със скайпа на майка си....както и да е.Стига сме флуудили
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 16:58

соръ за флууда еми мързи ме да си правя скайп и то почти само аз го ползвам така че все едно е мой.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 17:25

Аз съм на 16 и според мене ти не си ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ре   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 EmptyЧет Яну 22 2009, 18:01

голямо газе
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за човека на вас?   Какво мислите за човека на вас? - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за човека на вас?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Какво мислите за профила на предишния?
» Предположи нещо за човека след теб
» Къде бихде завели човека над вас ?
» Какво правите сега?
» В какво настроение сте сега!?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: