Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на Какаши

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:16

Senjutsu (Kage Bunshin) това се оказа клонинг (Сенджутсу заблуждаване) след това направи
Daiguren Hyorinmaru и отсече главата на какаши
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:17

Какаши не написа че избягваш моя удар!!

Аз използвам новата си техник от днес:

* Nidd Release: Inside-Out *

Вкарах 5 конеца в устата ти и вече в корема ти, правя 7 сиила и казвам:

* Nidd Release: Inside-Out *

И 50 остри като игли и здрави като желязо конци се изстрелват като патрони от вътре навън през тялото ти като те надупчват целия.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:18

Water Clone Technique .. Изтенският Какаши грабна Фу и каза на Джирая
-Беше добър мач..но притлючи ! и изчезна..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:19

П.П бате.. какво не съм го избегнал..имам няколко чата тука напечено..ей ся вижвам че си писал...ама като се замисля че съм направил воден клонинг ... ти него си ударил ;]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:22

Аз пък казвам че съм ударил тебе, защото тебе видях докато се биеш със Джирая.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:23

П.П ти ме удари мене...клонингат е воден - прехвърлена чакра в него та да издържа на болка..той разсича главата и той вече се пуква ! Пък долколкото знам какузо няма шаринган за да кажеж че си видял че е изтенският ! .. ;]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:24

Офф, той тебе като та гледам, легендарен санин не може да те убие, ... ... имали смисъл изобщо да споря.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:27

-Bankai ледъ и всичко останало се махна и след това Джирая изчезна
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:28

П.П Вика легендарен санин..че на децкото му е такъв ранка незначи че найстина мисли като санин..пък и той е моя фр..малко по силен е отмен..но имаме и текива равни битки..вика Санин ..се едно той найстина мисли като Санин ;D
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:29

ПП: Ама има техники 1000 пъти по яки от твойте, и е мн по здрав от тебе, и има съмъни и още куп глупости.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 EmptyСъб Яну 17 2009, 00:30

И том и джери е децко, Наруто е аниме, тая изцепка е супер тъпа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Какаши - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Какаши   Къщата на Какаши - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Какаши
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Тренировачно поле при Какаши
» Джирая vs. Какаши and Фугаку
» Битката на Гай срещу Какаши
» Хидан Могащиа срещо там ниакав си Какаши
» Къщата На Гай

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Кошче-
Идете на: